Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/ctconnect/ctconnect.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2364

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/ctconnect/ctconnect.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2368

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/ctconnect/ctconnect.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3169
Kariera – CTConnect

Oferty pracy

Dołącz do nas

Z nami zyskasz :

Niepowtarzalną okazję podejmowania wyzwań

Sieć kontaktów na arenie międzynarodowej

Możliwość pracy w młodym i dynamicznym zespole

Wiedzę z zakresu transportu, spedycji i logistyki

Oczekuj :

Doświadczenia zdobywanego każdego dnia

Umowy o pracę na korzystnych warunkach

Ciągłego rozwoju swoich umiejętności

Kontaktów z zagranicznymi kontrahentami

Spedytor

Pokaż szczegóły

Opis stanowiska:

  • Planowanie i organizacja transportu drogowego;
  • Przygotowywaniem ofert dla klientów;
  • Obsługa  klienta w zakresie przyjętych zleceń, sprzedażą i kontrolą sprzedanych ładunków;
  • Kompletowanie dokumentów;
  • Pozyskiwanie nowych klientów;

Oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego;
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Dyspozycyjności;
  • Łatwości w nawiązywania kontaktów i umiejętności pracy w zespole;

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w branży;
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów;

Kierowca

  • Praca na terenie Europy;
  • Przewóz produktów;
  • Dbanie o czystość w samochodzie;
  • Kompletowanie dokumentów przewozowych;

Oczekujemy:

  • Prawo jazdy kategorii B mile widziane C;
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku kierowcy;
  • Dyspozycyjności i solidności w pracy;
  • Odpowiedzialności i motywacji do pracy;

  • Znajomość języka obcego;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność organizowania czasu;

Rozpocznij swoją przygodę

Wyślij nam swoje CV